Pradžia Kaip suprasti vyrus Apie lektorių

Apie lektorių

Saulius Garbenčius

Saulius Garbenčius, seminaro “Kaip suprasti vyrus?” autorius.

Saulius Garbenčius

Paskaitų Klubo įkūrėjas ir vadovas.

Didžiausi pomėgiai: knygos, fotografija, ilgi pasivaikščiojimai ir naujų dalykų mokymasis.
Apie mano pomėgį fotografuoti
Buvau vedęs, dabar išsiskyręs. Man 42 metai.

Tikiu, kad vyro ir moters santykiai – vienas gražiausių dalykų, koks gali būti žmogaus gyvenime (nors pačiam ne viskas pavyko, bet neprarandu vilties 🙂 ). Esu įsitikinęs, kad vyro ir moters santykiai nėra tik kovos laukas, o mūsų skirtumai puiki galimybė mokytis ir dar geriau pažinti vieni kitus.

Kodėl atsirado seminaras “Kaip suprasti vyrus?”.

Netikėtina, kiek daug mitų apie vyro gyvenimą, moterys laiko tiesa.
Seminare noriu papasakoti kaip viskas yra iš tiesų. Be noro pasirodyti, be kaukių, be bandymų patikti. Papasakoti apie realų vyro gyvenimą.
Apie santykius su moterimis, apie bandymus ir pastangas suprasti moteris, apie iššūkius su kuriais vyrai susiduria poroje, apie jausmus, emocijas, apie pralaimėjimo baimę ir troškimą tapti nugalėtoju.

Vyrai ir moterys gyvena skirtinguose pasauliuose, turi kitokias pasaulėžiūras, vertybes, net ir kalbame skirtingomis kalbomis.

Seminaro “Kaip suprasti vyrus?” tikslas labai paprastas. Noriu moterims parodyti, kaip mes vyrai žvelgiame į pasaulį. Suprantu, kad tai nėra lengva ir paprasta užduotis, bet noriu pasakyti, kad mes vyrai iš tiesu norime mylėti, norime jausti, norime, kad mūsų mylimos moterys būtų laimingos ir jaustųsi šalia mūsų, ir su mumis labai gerai, saugiai ir ramiai.

Mes vyrai iš tiesu labai stengiamės. Taip, mums dažnai nepavyksta. Ir seminaro metu noriu papasakoti kodėl mums nepavyksta, kaip mes bandome, kaip priimame sprendimus, kaip mąstome, apie ką svajojame, ko bijome ir ko siekiame. Noriu suteikti jums galimybę į pasaulį pažvelgti vyro akimis.

Plačiau apie seminarą “Kaip suprasti vyrus?”
Artimiausi seminarai.

Iškilus klausimams
paskambinkite 8 614 71 922
parašykite klausti@paskaituklubas.lt