Pradžia Paskaitu Klubas Apie lektorių

Apie lektorių

Saulius Garbenčius

Saulius Garbenčius

Saulius Garbenčius

Paskaitų Klubo įkūrėjas ir vadovas.

Baigiau Vilniaus Pedagoginį Universitetą ir mėgstu girtis, kad esu vienas iš nedaugelio mokymų versle, turinčių oficialų, valstybės suteiktą leidimą mokyti kitus (pedagogo bakalauro diplomas).

Jau 10 metų esu profesionalus lektorius.

Didžiausi pomėgiai: knygos, fotografija, ilgi pasivaikščiojimai ir naujų dalykų mokymasis. Buvau vedęs, dabar išsiskyręs.

Šiuo metu skaitau paskaitą moterims „Kaip suprasti vyrus?” ir vedu praktinį seminarą paremta stoikų filosofija „Kaip įveikti gyvenimo sunkumus, nepalūžti, atsitiesti ir viską pradėti iš naujo?”

Apie paskaitą ir video seminarą moterims

Tikiu, kad vyro ir moters santykiai – vienas gražiausių dalykų, koks gali būti žmogaus gyvenime (nors pačiam ne viskas pavyko, bet neprarandu vilties 🙂 ). Esu įsitikinęs, kad vyro ir moters santykiai nėra tik kovos laukas, o mūsų skirtumai puiki galimybė mokytis ir dar geriau pažinti vieni kitus.

Netikėtina, kiek daug mitų apie vyro gyvenimą, moterys laiko tiesa.
Paskaitoje noriu papasakoti kaip viskas yra iš tiesų. Be noro pasirodyti, be kaukių, be bandymų patikti. Papasakoti apie realų vyro gyvenimą.
Apie santykius su moterimis, apie bandymus ir pastangas suprasti moteris, apie iššūkius su kuriais vyrai susiduria poroje, apie jausmus, emocijas, apie pralaimėjimo baimę ir troškimą tapti nugalėtoju.

Vyrai ir moterys gyvena skirtinguose pasauliuose, turi kitokias pasaulėžiūras, vertybes, net ir kalbame skirtingomis kalbomis.

Mes vyrai iš tiesu labai stengiamės. Taip, mums dažnai nepavyksta. Ir paskaitos metu noriu papasakoti kodėl mums nepavyksta, kaip mes bandome, kaip priimame sprendimus, kaip mąstome, apie ką svajojame, ko bijome ir ko siekiame. Noriu suteikti jums galimybę į pasaulį pažvelgti vyro akimis.

Apie praktinį seminarą

Seminare dalinuosi savo asmenine patirtimi, kaip stoicizmo filosofija padėjo ir iki šiol padeda įveikti gyvenimo sunkumus, įveikti problemas ir nusivylimus.

Seminaro tikslas, kaip šiuolaikiniame gyvenime praktiškai pritaikyti stoikų filosofijos principus. Ne tik gražios teorijos, bet praktiniai, lengvai įgyvendinami pratimai:

  • kaip kovoti su įžeidimais,
  • kaip valdyti savo emocijas,
  • kaip įgyti tvirtybės ir vidinės jėgos,
  • kaip nepasiduoti,
  • kaip nenusivilti,
  • kaip atrasti jėgų kovoti.

Stoicizmo filosofija jau 2300 metų sėkmingai įrodinėja savo praktinę naudą. Ir galiu patvirtinti, kad kasdienė mano palydovė – stoicizmo filosofija, kiekvieną dieną ištesi visus savo pažadus.

 

Turite klausimų?

paskambinkite 8 614 71 922
parašykite [email protected]