Pradžia Paskaitų Klubas Apie lektorių

Apie lektorių

Saulius Garbenčius

Saulius Garbenčius

Saulius Garbenčius

Paskaitų Klubo įkūrėjas ir vadovas.

Didžiausi pomėgiai: knygos, fotografija, ilgi pasivaikščiojimai ir naujų dalykų mokymasis.
Buvau vedęs, dabar išsiskyręs, man 43 metai.

Tikiu, kad vyro ir moters santykiai – vienas gražiausių dalykų, koks gali būti žmogaus gyvenime (nors pačiam ne viskas pavyko, bet neprarandu vilties 🙂 ). Esu įsitikinęs, kad vyro ir moters santykiai nėra tik kovos laukas, o mūsų skirtumai puiki galimybė mokytis ir dar geriau pažinti vieni kitus.

Netikėtina, kiek daug mitų apie vyro gyvenimą, moterys laiko tiesa.
Paskaitoje noriu papasakoti kaip viskas yra iš tiesų. Be noro pasirodyti, be kaukių, be bandymų patikti. Papasakoti apie realų vyro gyvenimą.
Apie santykius su moterimis, apie bandymus ir pastangas suprasti moteris, apie iššūkius su kuriais vyrai susiduria poroje, apie jausmus, emocijas, apie pralaimėjimo baimę ir troškimą tapti nugalėtoju.

Vyrai ir moterys gyvena skirtinguose pasauliuose, turi kitokias pasaulėžiūras, vertybes, net ir kalbame skirtingomis kalbomis.

Mes vyrai iš tiesu labai stengiamės. Taip, mums dažnai nepavyksta. Ir paskaitos metu noriu papasakoti kodėl mums nepavyksta, kaip mes bandome, kaip priimame sprendimus, kaip mąstome, apie ką svajojame, ko bijome ir ko siekiame. Noriu suteikti jums galimybę į pasaulį pažvelgti vyro akimis.

Turite klausimų?

paskambinkite 8 614 71 922
parašykite [email protected]