Pradžia Pirkimo taisyklės ir sąlygos

Pirkimo taisyklės ir sąlygos

Bendra informacija
VšĮ “Vividus” gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.
VšĮ “Vividus” pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių

Renkama informacija
Visi mūsų Pirkėjai yra vienodai svarbūs! Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą.
Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užsakymu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant sąskaitą-faktūrą ir pan.
Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tam tikrus, čia pateiktus atvejus. Norėdami įvykdyti tam tikrus būtinus veiksmus – užskaityti apmokėjimus (pvz. mokėjimai.lt). Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.
Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Duomenų apsauga
VšĮ “Vividus” elektroninė parduotuvė stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. VšĮ “Vividus” visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.
Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

Pinigų grąžinimo garantija

30 kalendorinių dienų bėgyje grąžiname visą sumą.

Kokios grąžinimo sąlygos?

Taikome sąžiningą pinigų grąžinimo garantiją. Jeigu per 30 dienų, peržiūrėjus iki 20 % video kurso suprasite, kad jums netinka, mes iš karto grąžinsime visą, jūsų sumokėta pinigų sumą. Kodėl 20 % laiko? Peržiūrėjus penktadalį video kurso, jūs tikrai galėsite susidaryti įspūdi ir nuspręsti ar šis video kursas vertas, jūsų sumokėtų pinigų.

Apie pinigų grąžinimą galite mus informuoti el. paštu [email protected]

Pinigus grąžinsime ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų, nuo įsigijimo. Jūsų pinigai bus grąžinami tokiu pačiu būdu, kokiu buvo atlikas mokėjimas už užsakymą, netaikant papildomo pinigų grąžinimo mokesčio.

Kontaktinė informacija
Jeigu turite klausimų dėl mūsų pinigų ir prekių grąžinimo politikos, susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

 

Privatumo politikos pakeitimai
VšĮ “Vividus” turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.