Video seminaras moterims.

Tai, ką norėjote sužinoti apie vyrus, bet nedrįsote paklausti.

Ar nors kartą klausėte savęs:

• Kodėl jis taip keistai elgiasi?
• Ką jis norėjo tuo pasakyti?
• Ką jis iš tiesu galvoja?
• Kodėl jis tyli?
• Ką jis iš tiesu jaučia?

Ar teko atsidurti situacijoje, kai bendraujant su vyrais atrodo viską atlikote teisingai, įdėjote daug pastangų, viską suprantamai ir aiškiai pasakėte ir vis tiek viskas išėjo ne taip kaip tikėjotės?

Ar nors kartą kilo klausimai:

• Ką aš darau ne taip?
• Kokias klaidas darau?
• Kodėl man nepavyksta?
• Kodėl jis nesupranta ką jaučiu, ką noriu jam pasakyti?

Ar jautėte:

• Vyro emocinį šaltumą ir jausmų atitolimą.
• Rimtų santykių ir įsipareigojimų vengimą.
• Vyro nenorą kalbėtis apie santykius ir jausmus.
• Vyro atitolimą ir norą būti vienam.

Ar susidūrėte:

• Su keistu vyro elgesiu namie. Nenoru prisidėti prie namų ruošos.
• Nenoru bendrauti.
• Vyro negebėjimu išklausyti.
• Vyro negebėjimu priimti jūsų emocijų ir jausmų.

Ar nors kartą klausėte savęs – “Ką darau ne taip?”

Jūs viską darote gerai

Taip, tai tiesa – jūs viską darote gerai ir teisingai.
Greičiausiai jums kyla klausimas –

„Jeigu viską darau gerai, kodėl man nesiseka, kodėl man nepavyksta?“

Problemas ne jūsų bendravimas. Čia viskas tvarkoje.
Akimirkai įsivaizduokite, kad atsidūrėte kitoje, tolimoje ir labai egzotinėje šalyje, kur kitokia kultūra, kitokie papročiai, kitokia kalba.
Ar jums pavyktu susikalbėti savo gimtąją kalba, šioje egzotinėje šalyje?
O, jeigu jūs dar šimtą kartų patobulintumėte savo gimtąją kalbą, ar jus geriau suprastų aplinkiniai?
Greičiausiai jūsų pastangos nieko nepakeistų. Ir nesvarbu, kaip gerai kalbėtumėte savo gimtąją kalba, nieko nepasikeistų.

Problema ne jūsų kalba ir bendravimo įgūdžiai. Pagrindinė bėda, kad aplinkiniai kalba kitokia kalba.

Dvi kultūros

Jums gali pasirodyti, kad tai tik gražus pavyzdys, bet mes iš tiesu kalbame apie vyro ir moters bendravimą. Ir čia ne kokia nors graži metafora.

Amerikiečiu mokslininkė, lingvistė, profesorė Deborah Tannen, daugiau nei 30 metų tyrė kalbą ir žmonių bendravimą. Ir viena jos tyrimų sritis, buvo vyro ir moters bendravimas. Kalba yra mūsų proto atspindys. Suprasdami kaip žmonės kalbą, suprantame, kaip žmonės mąsto. Po ilgų tyrimų, mokslininkė pasiūlė į vyro ir moters bendravimą žiūrėti, kaip į dviejų, labai skirtingų kultūrų bendravimą.

Skirtingos kultūros

Nors gyvename tame pačiame pasaulyje, kalbame ta pačia kalba, turime panašius išsilavinimus, esame panašioje aplinkoje, tačiau iš tiesu viską suvokiame skirtingai. Vyrai ir moterys turi skirtingas kalbas, papročius, vertybes, pasaulio suvokimus. Vyrai yra iš vyriškos kultūros, moterys iš moteriškos.

Nors norime tų pačių dalykų: meilės, laimės, artumo, intymumo, bet siekiame jų visiškai skirtingais būdais.
Todėl ir nesusikalbame. Štai kodėl, nesvarbu, kaip stipriai tobulinsite sau įprastą kalbą, bendraujant su vyrais didelio pokyčio neįvyks. Vyrai jūsų nesupras, ne todėl, kad jūs darote kažką blogai, bet todėl, kad jie kalba kitokia kalba.

Lygiai taip pat, kaip nuvykus į kitą šalį, tobulas gimtosios kalbos mokėjimas nieko nepakeis ir niekaip jums nepadės.

Video kurso “Kaip suprasti vyrus?” tikslas į vyro ir moters bendravimą pažvelgti, kaip dviejų, labai skirtingų, kultūrų bendravimą.

Įsivaizduokite, jūs esate kultūras tyrinėjanti mokslininkė ir atsiduriate naujoje, jums menkai pažįstamoje kultūroje. Kitokia kalba, kitokie papročiai, kitokios vertybės, skirtingi pasaulio suvokimai.

Jums nekils klausimų, kodėl viskas kitaip, jūs nebandysite smerkti ar keisti aplinkinių. Pirmasis dalykas ko imsitės, pasistengsite kuo greičiau susipažinti su nauja kultūra, išmokti jos kalbą, pažinti jos papročius. Jūs mokslininkė ir jus labiausiai traukia skirtingumas. Jums nekils noras smerkti ar kritikuoti šios kultūros, tik dėl to, kad ji kitokia. Priešingai, jus traukia skirtumai.

Video kurso “Kaip suprasti vyrus?” metu, jūs tapsite kultūrų tyrėja, tik pažinsite ne kažkokią tolimą ir egzotinę, bet šalia jūsų esančią, vyrų kultūrą.

Ar iš tiesu mes jau tokie skirtingi?

Kultūrų metafora gali pasirodyti, kaip dar viena graži teorija, nieko bendro neturinti su realiu, vyro ir moters gyvenimu. Bet, štai vienas paprastas pavyzdys iš kasdienio poros gyvenimo:

“Po sunkios darbo dienos, ji buvo tokia pavargusi, kad grįžusi namo norėjo kuo greičiau apie tai pasikalbėti.
Po sunkios darbo dienos, jis buvo toks pavargęs, kad grįžęs namo norėjo kuo greičiau griūti ant sofos ir tyliai pažiūrėti televizorių.”

Galime pasijuokti iš dar vieno vyrų ir moterų skirtumo, galime bandyti kritikuoti ar pateisinti. Tačiau, jeigu norime suprasti, kodėl vyrai ir moterys taip skirtingai elgiasi, kultūrų metaforą labai gerai paaiškina šiuos elgesio skirtumus. Ir vyras, ir moteris elgiasi sau įprastai.

Problema, kad kita pusė į tą pačią situacija žvelgia iš visiškai skirtingų pozicijų. Konfliktas garantuotas. Nes nei vienas iš poros neliks patenkintas kito elgesiu.
Kas iš jų teisus?

Video kurso “Kaip suprasti vyrus?” metu turėsite galimybę palyginti vyro ir moterų elgesį, sužinosite kodėl elgiamės skirtingai, kodėl tuos pačius dalykus suvokiame skirtingai, kodėl mums svarbūs skirtingi dalykai.

Video kurso “Kaip suprasti vyrus?” temos

• Vidinis vyro pasaulis.
• Kaip vyrai suvokia save ir pasaulį?
• Apie ką vyrai galvoja, kas vyrams svarbu?
• Kodėl vyrai nesupranta tai ką jiems sakote?
• Kodėl vyrai nesupranta jūsų jausmų?
• Emocijos ir jausmai vyro gyvenime.
• Kodėl vyrai vengia rimtų santykių, bijo įsipareigoti ir nenori vesti?
• Ir kodėl bijodami rimtų santykių įsipareigoja, nenorėdami vesti tuokiasi?
• Kodėl vyrai taip keistai elgiasi namie?
• Vyras, sofa ir televizorius.
• Kodėl vyrai nenori kalbėtis apie santykius ir vengia rimtų pokalbių?
• Kodėl nenori išnešti šiukšlių ir visiškai kitaip žiūrį į namų ruošą?
• Kodėl vyrai nori būti vieni?
• Intymumas vyro gyvenime.

Video seminaro kaina 205 eurų

Dabar kaina su nuolaida
77 eurų

✔ Taikoma 100 % pinigų grąžinimo garantija.

Apie lektorių

Saulius Garbenčius

Saulius Garbenčius. Paskaitų klubo įkūrėjas ir vadovas.
Diplomuotas pedagogas. Vilniaus Pedagoginis Universitetas, pedagogo bakalauro diplomas.
Profesionalus lektorius. Daugiau, nei 10 metų lektoriaus patirtis organizuojant ir vedant paskaitas, bei seminarus.

Prisipažinsiu, šio kurso niekada neturėjo būti. Buvau įsitikinęs, kad man taip niekada nenutiks. Šventai tikėjau, kad su mano santykiais ir santuoka, viskas bus gerai. Deja, bet realybė buvo kitokia.

Tik po skyrybų, pradėjau ieškoti atsakymų į klausimą “Ką dariau ne taip? Kur mano bėdos?” Pradžioje, nuoširdžiai tikėjau, kad tik aš darau klaidas, tik aš nesuprantu, tik man sunku suprasti moters pasaulį. Ir kaip nustebau, kai supratau, kad didžioji dauguma vyrų susiduria su panašiomis santykių ir nesusikalbėjimo problemomis.

Mano požiūris į vyro ir moters santykius, pasikeitė, kai į rankas pateko Deborah Tannen darbai. Autorės pasiūlytas požiūris į vyro ir moters santykius žvelgti, kaip į dvi skirtingas kultūras, padėjo man naujai pažvelgti ir suvokti savo santykius. Staiga, man tapo aišku, kad labai daug mano konfliktų buvo susieti su “kultūriniais ne susikalbėjimais”. Poroje norėjome tų pačių dalykų, bet siekėme jų visiškai skirtingais būdais.

Video kursas “Kaip suprasti vyrus?” ne apie kažkokius mistinius vyrus, bet apie vyro santykį su moterimi. Noriu suteikti jums galimybę į santykius pažvelgti vyro akimis. Noriu supažindinti jus su sau tokia patogia ir įprasta “vyriška kultūra”.

Esu išsiskyręs ir puikiai žinau į kokias svaigias aistros aukštumas gali pakylėti įsimylėjimas, ir į kokias tamsias emocines prarajas gali nutrenkti skyrybos.

Mano tikslas padėti jums išvengti kuo daugiau tų mažų, beveik nepastebimų, bet labai žalingų mikro konfliktų ir mikro nesusikalbėjimų. Ne siūlyti tobulos meilės receptus, bet išvengti kuo daugiau mikro konfliktų ir tarpkultūrinių nesusikalbėjimų.

Mano tikslas ne tik atskleisti ką vyrai jaučia, kodėl jaučia, bet ir paaiškinti jums kaip bendrauti vyrams suprantama kalba.

Kaip padėti vyrui geriau suprasti ką sakote, ko norite, ką jaučiate?

Kultūriniai skirtumai

Savo seminarų metu nuolat susidurdavau su klausytojų klausimas apie tokius paprastus ir man taip lengvai suprantamus dalykus. Ilgai negalėjau suprasti, kodėl mano klausytojos nesupranta paprastų dalykų.
Man reikėjo laiko suvokti, kaip gerai kultūrų metaforą iliustruoja vyrų ir moterų nesusikalbėjimą. Lygiai, taip pat, kaip ir nukeliavus į kitą šalį, mums įprasti dalykai atrodo keisti, o kitos šalies gyventojams, mums įprastas elgesys gali sukelti šoką.

Nesu psichologas, santykių ekspertas, nežinau tobulų santykių paslapties. Bet, turiu vieną privalumą. Pats esu vyras ir visi klausimai, kurie jus kamuoja apie vyrus, man yra labai paprastai paaiškinami. Kalbėdamas apie savo, vyro gyvenimą, nematau jokios mistikos, man viskas aišku ir suprantama.

Padėti susikalbėti ir geriau suprasti

Mano, kaip lektoriaus užduotis tapti vertėju, suprantamai jums paaiškinančiu kas dedasi vyro galvoje.
Ne dalinti stebuklingus patarimus, kaip tobulai sutarti, bet paprastai, suprantamai paaiškinti kaip mes, vyrai mąstome, kodėl turime kitokį požiūrį į pasaulį, save, ryšį su moterimi, santykius, šeimą.
Noriu suteikti jums galimybę į santykius pažvelgti vyro akimis. Suteikti jums galimybę pažvelgti, kas dedasi vyro viduje.

Ir svarbiausia, parekomenduoti (labai svarbu akcentuoti – parekomenduoti, tik parekomenduoti), kaip mes vyrai norėtume, kalbėtis, spręsti problemas, kalbėtis apie jausmus.

10 metų patirtis

Jau dešimt metų vedu šį kursą. Į video kursą sudėjau daugiausia dėmesio sulaukusias temas. Tai, apie ką mano klausytojos norėdavo sužinoti daugiausiai.

Video kurso tikslas neužversti jus informacijos gausa, bet suteikti daugiau žinių padėsiančių labiau pasitikėti savimi ir ramiau jaustis bendraujant su vyrais.

Bendravimas poroje, kaip užsienio kalbos mokymasis

Šio video kurso tikslas labai panašus į užsienio kalbos mokymąsi. Kai pramokstate kitos kalbos, jums nebereikia kas kartą vis ieškoti pagalbos norint ką nors pasakyti. Atsiras drąsa pačiai imtis iniciatyvos ir praktikoje pritaikyti naujai turimas žinias.

Esu įsitikinę, kad mano klausytojos yra išsilavinusios, smalsios ir sumanios. Todėl mano tikslas, ne dalinti patarimus ką turite daryti, bet paprasčiausiai paaiškinti elgesio priežastis ir kartais parekomenduoti, kaip būtų tikslingiausia elgtis vienose ar kitose situacijose.

Dar kartą pasikartosiu. Mano tikslas ne tobulų santykių receptų dalinimas, bet siekis sumažinti mikro konfliktų, mikro nesusikalbėjimų ir mikro nusivylimų. Mikro konfliktai negali sugriauti santykių. Bet, nuolatinis jų pasikartojimas sukuria didesnius, jau matomus santykių įskilimus.

Kuo geriau suprantame vieni kitus, tuo mažiau mikro konfliktų ir mikro nesusikalbėjimų patiriame.

Kodėl tai svarbu?

Galime visą likusį gyvenimą „sėkmingai“ kariauti ir bandyti pakeisti kitą. Klausimas – ar vertą? Ko vertos tokios „pergalės“ poros gyvenime?

Ar verta poroje kovoti, nugalėti ir galiausiai „laimėti“ santykių atšalimą, emocinį atsiribojimą, skyrybas? Galbūt atėjo metas į santykius pažvelgti, kaip į kūrybą, o ne karybą. Ne griauti, o kurti. Ne kapoti ir kirsti, o puoselėti ir auginti.

Atėjo metas santykiuose nustoti kariauti ir nuolat keisti vienas kitą. Laikas santykiuose pradėti suprasti, bendrauti, kurti ir puoselėti.

Video seminaro kaina 205 eurų

Dabar kaina su nuolaida
77 eurų

✔ Taikoma 100 % pinigų grąžinimo garantija.

Video kurso temų apžvalga

Ką sužinosite video kurso „Kaip suprasti vyrus?“ metu.

Moters ir vyro vidiniai pasauliai

Mes nesutariame, nesusikalbame, pykstamės ir desperatiškai bandome pakeisti vieni kitus. Ir tai tęsis amžinai, kol kovosime tik su mūsų elgesio pasekmėmis, o ne tikrosiomis priežastimis. Kas verčia mus elgtis taip skirtingai? Kodėl į tuos pačius dalykus žvelgiame taip skirtingai? Kas daro didžiausią įtaką mūsų sprendimams. Pirmasis žingsnis ieškant atsakymų į šiuos klausimus yra bandymas suprasti ir pažinti pasaulius kuriuose mes gyvename.
O, mes gyvename dviejose labai skirtinguose kultūrose. Kaip tuos pačius dalykus suvokia moterys ir vyrai. Kodėl svarbu tai žinoti? Kaip šie skirtumai įtakoja mūsų bendravimą? Sužinosite, kaip į tuos pačius dalykus žvelgia moterys ir vyrai. Skirtumai jus tikrai nustebins.

Kaip vyras suvokia save?

Kuo skiriasi vyro ir moters savęs suvokimas? Sužinosite kaip vyras suvokia save ir kuo tai skiriasi nuo moters savęs suvokimo. Ir kaip, šie iš pirmo žvilgsnio teoriniai dalykai, daro įtaką labai kasdieniams mūsų santykiams buityje.

Kaip vyras suvokia pasaulį?

Mūsų sprendimus ir elgesį įtakoja pasaulio suvokimas. Vyro ir moters pasaulio aplinkos skirtumai yra tokie dideli, kad dažnai yra net nepastebimi. Ir tai kas vienai lyčiai atrodo natūralu, kitai gali būti visiškai svetima. Skirtingas pasaulio ir aplinkos suvokimas verčia mus, net ir pačius paprasčiausius dalykus vertinti labai skirtingai. Jūs sužinosite ne tik kuo vyro pasaulio suvokimas skiriasi nuo moters, bet ir kaip tai įtakoją vyro elgesį santykiuose.

Apie ką galvoja vyrai?

Skamba mistiškai, tik iš pirmo žvilgsnio. Šioje dalyje jūs sužinosite apie vieno tyrimo rezultatus. Tyrimo metu buvo siekiama išsiaiškinti, kas iš tiesu svarbu vyrams ir moterims. Rezultatai jus nustebins, bet padės geriau suprasti kas iš tiesu dedasi vyro galvoje.

Kodėl vyras niekada netaps geriausia jūsų drauge?

Ilgalaikių poros santykių pagrindas, ne aistringa romantinė meilė, bet lėta ir kasdienišką dviejų žmonių draugystė. Tai nebūtų didelę problema, jeigu mūsų požiūriai į tai kas yra draugystė nebūtų tokie skirtingi. Jūs sužinosite, kuo skiriasi vyrų ir moterų požiūrių skirtumas į draugystę ir kaip šie skirtumai įtakoja kasdienį poros gyvenimą.

Kodėl vyrai yra nepasiruošę santykiams?

Tiesa labai paprasta. Vyrai yra nepasiruošę santykiams. Šioje dalyje sužinosite kodėl vyrai nepasiruošę, kuo skiriasi vyro ir moters pasiruošimo lygiai. Kodėl moterys yra geriau pasiruošusios santykiams ir kas atsitinka porai pradėjus gyventi kartu. Su kokiomis problemomis susiduria poros dėl skirtingų pasiruošimo lygių.

Kodėl vyrai nesupranta ką jiems sakote?

Kiekviena moteris yra susidūrusi su vyro negebėjimu suprasti ką ji nori pasakyti. Lyg ir viską padarote teisingai, pasakote aiškiai, bet vyras jūsų nesupranta. Jūs sužinosite, kodėl vyrai nesupranta, kas jiems trukdo jus suprasti ir svarbiausia – kaip kalbėti, kad vyras jus suprastų?

Kodėl vyrai nesupranta jūsų jausmų?

Emocijų ir jausmų tema yra itin skausminga. Moterims atrodo, kad vyrai nejaučia ir jiems visiškai nerūpi jausmai. Tiesa yra truputi kitokia. Vyrai jaučia, jiems svarbūs jausmai ir emocijos. Bet, yra objektyvios priežastys, kodėl vyrai nerodo savo jausmų ir emocijų. Šioje dalyje sužinosite, kaip vyrai suvokia jausmus, kodėl neskiria jiems tiek daug dėmesio, kodėl vyrai nesupranta jūsų jausmų. Jūs sužinosite, kaip padėti vyrui geriau pažinti ir suprasti jūsų jausmus. Šios dalies temos:

• Vyrų emocinis raštingumas.
• Skirtingas jausmų suvokimas.
• Ką iš tiesu jaučia vyrai?
• Kodėl vyrui sunku parodyti savo jausmus?
• Kodėl vyrai nesupranta jūsų jausmų?
• Kaip susikalbėti? Praktinis patarimas, kaip padėti vyrui geriau suprasti jūsų jausmus.

Kodėl vyrai vengia rimtų santykių, nenori įsipareigoti ir bijo vesti?

Kaip vyrai suvokia rimtus santykius? Kodėl vengia rimtų santykių? Kas vyrus atgraso nuo ilgalaikių santykių? Ir priešingai, kodėl vyrai bijodami ilgalaikių santykių, visgi ryžtasi įsipareigoti, vesti ir kurti šeimą. Jūs sužinosite ko vyrai nori santykiuose ir santuokoje. Kodėl vyrai vengia rimtų pokalbių, nenoriu kalbėtis apie santykius? Jūs taip pat sužinosite, kaip padėti vyrui įveikti atvirų pokalbių baimę. Šios dalies temos:

• Gyvenimas poroje.
• Ko nori vyrai santykiuose?
• Kodėl vyrai vengia rimtų pokalbių?
• Apie konfliktus pokalbio metu.
• Ką jaučia vyrai sunkių pokalbių metu?

Vyras namie

Viena aktualiausia ir daugiausiai diskusijų sukelianti tema. Kodėl vyrai namie elgiasi taip keistai? Kodėl vyrai nenori išnešti šiukšlių, nenori tvarkyti namų, guli ant sofos, nenori bendrauti, tyli. Kodėl vyrai kitaip suvokia kas yra namų tvarkymas ir rūpinimasis namais? Didžiausios meilės dūžta prasidėjus bendram gyvenimui. Namie išryškėja patys didžiausi, mūsų kultūriniai skirtumai. Jūs sužinosite, kaip vyrai suvokia namus, kaip žiūri į namų tvarkymą, poilsį, šeimos narių santykius, problemų sprendimą. Šios dalies temos:

• Ką mums reiškia namai?
• Viešas ir privatus vyro gyvenimas.
• Vyrų ir moterų aktyvumas namie.
• Teisingumo sąvoka.
• Namų tvarkymas. Skirtingi požiūriai.
• Skirtingos reakcijos į stresą.
• Bendravimas namie.
• Kodėl vyrai nori būti vieni?
• Vienatvė ir vienišumas.
• Namai yra moterų kultūros tvirtovė.

Video seminaro kaina 205 eurų

Dabar kaina su nuolaida
77 eurų

✔ Taikoma 100 % pinigų grąžinimo garantija.

Video kurso “Kaip suprasti vyrus?” turinys

Pradžia
Ką renkatės?
Moters ir vyro vidiniai pasauliai.
Kaip vyrai suvokia save?
Kodėl tuos pačius dalykus suprantame skirtingai?
Kaip vyrai suvokia pasaulį?

Apie ką galvoja vyrai?
Kodėl vyras niekada netaps geriausia jūsų drauge?
Geriausia draugė moters gyvenime.
Geriausias draugas vyro gyvenime.

Kodėl vyrai, taip blogai pasiruošę santykiams?
Kodėl vyrai nesupranta ką jiems sakote?
Vyrai nemato jūsų emocijų.
Vyrai negirdi jūsų balso intonacijos.
Vyrai nesupranta užuominų ir netiesioginės kalbos.
Kaip susikalbėti?

Kodėl vyrai nesupranta jūsų jausmų?
Kodėl vyrai ir moterys jausmus supranta skirtingai?
Ką iš tiesu jaučia vyrai?
Kodėl vyrui sunku parodyti savo jausmus?
Kaip vyrai suvokia moters jausmus?

Kaip moterys reaguoja į moters emocijas?
Kaip vyrai reaguoja į moters emocijas?
Kodėl vyrai kitaip supranta emocijas?
Kaip padėti vyrui geriau suprasti ką jaučiate?
Ką daryti? Veiksmų planas.
Apie skirtingus požiūrius į jausmus.

Kodėl vyrai vengia rimtų santykių?
Kodėl vyrai bijo įsipareigoti?
Kodėl vyrai veda, kuria šeimą ir įsipareigoja?
Kada vyrai priima sprendimą vesti ir įsipareigoti?

Gyvenimas poroje. Ko vyrai nori santykiuose?
Kodėl vyrus gąsdina frazė „Mums reikia pasikalbėti“?
Kodėl vyrai nemėgsta kalbėti apie santykių problemas?

Apie artumą ir intymumą vyro gyvenime.
Kodėl fizinis ryšys vyrams toks svarbus?

Vyras namie.
Kodėl vyrai namie elgiasi, taip keistai?
Kodėl namuose norime skirtingų dalykų?
Apie tylos svarbą santykiuose.
Kodėl vyrai nori būti vieni?
Kodėl vyrai nesupranta moterų požiūrio į namų ruošą?
Kodėl vyrai nenori išnešti šiukšlių?
Namų tvarkymas. Kodėl vyrų ir moterų požiūris skiriasi?
Pabaiga.

Video kurso trukmė 4 val.

Apie Paskaitų Klubą

“Paskaitų Klubas” savo veiklą pradėjo 2011 metais. Sėkmingai organizavome paskaitas ir seminarus visoje Lietuvoje.
Pandemija gerokai pakoregavo mūsų veiklos modelį ir planus. Dabar pagrindinį dėmesį sutelkėme į video kursų kūrimą.
Kontaktai:

[email protected]
+370 61471922

Video seminaro kaina 205 eurų

Dabar kaina su nuolaida
77 eurų

✔ Taikoma 100 % pinigų grąžinimo garantija.