Vyrų psichologija. Kaip suprasti vyrus? - Tai ką norėjote sužinoti apie vyrus, tik nedrįsote paklausti. Online seminaras moterims.

Tai, ką norėjote sužinoti apie vyrų psichologiją, tik nedrįsote paklausti

Video seminaras moterims, norinčioms dar geriau suprasti vyrus. Vyrų psichologija, vyrų kalba ir vyrų santykiai su moterimis.

Ar nors kartą savęs klausėte:

Kaip suprasti vyrus? Video kursas. Tai ką norėjote sužinoti apie vyrus, bet nedrįsote paklausti.

• Kodėl jis taip keistai elgiasi?
• Ką jis norėjo tuo pasakyti?
• Ką jis iš tiesu galvoja?
• Kodėl jis tyli?
• Ką jis iš tiesu jaučia?

Ar teko atsidurti situacijoje, kai bendraujant su vyrais atrodo viską atlikote teisingai, įdėjote daug pastangų, viską suprantamai ir aiškiai pasakėte ir vis tiek viskas išėjo ne taip kaip tikėjotės?

Ar nors kartą kilo klausimai:

Kaip suprasti vyrus? Video kursas moterims.

• Ką aš darau ne taip?
• Kokias klaidas darau?
• Kodėl man nepavyksta?
• Kodėl jis nesupranta ką jaučiu, ką noriu jam pasakyti?

Jeigu nors kartą uždavėte sau panašius klausimus, video seminaras „Kaip suprasti vyrus?” skirtas kaip tik jums.

Video seminaro „Kaip suprasti vyrus?“ tikslas suteikti jums galimybę į pasaulį pažvelgti vyrų akimis. Sužinoti iš „vidaus“ kaip vyrai mąsto, ko nori, apie ką svajoja, ko bijo, ko nesupranta, ko vengia ir ko siekia.
Video seminaro tikslas papasakoti apie tikrą vyro gyvenimą. Ir suteikti jums galimybę, geriau pažinti vyro pasaulį.

Ką sužinosite online seminaro metu?

Video seminaro „Kaip suprasti vyrus?” temos

Vyro vidinis pasaulis

Vyro ir moters bendravimas

Kodėl nesusikalbame?

Vyro jausmai ir emocijos

Kodėl vyrai vengia rimtų santykių, nenori įsipareigoti ir bijo vesti?

Gyvenimas poroje

Vyras namie

Apie video kursą „Kaip suprasti vyrus?”

Video kurso Kaip suprasti vyrus skaidres
Video kurso Kaip suprasti vyrus skaidres
Video kurso Kaip suprasti vyrus skaidres

Apie seminaro lektorių

Saulius Garbenčius

Paskaitų Klubo įkūrėjas ir vadovas. Lektorius. Seminaro „Kaip suprasti vyrus?” autorius.

Mano požiūris į vyro ir moters santykius, pasikeitė, kai į rankas pateko Deborah Tannen darbai. Autorės pasiūlytas požiūris į vyro ir moters santykius žvelgti, kaip į dvi skirtingas kultūras, padėjo man naujai pažvelgti ir suvokti savo santykius. Staiga, man tapo aišku, kad labai daug mano konfliktų buvo susieti su „kultūriniais ne susikalbėjimais”. Poroje norėjome tų pačių dalykų, bet siekėme jų visiškai skirtingais būdais.

Skaityti toliau →

Video seminaro temų apžvalga

Moters ir vyro vidiniai pasauliai

Kas teisus. Video kursas Kaip suprasti vyrus

Mes nesutariame, nesusikalbame, pykstamės ir desperatiškai bandome pakeisti vieni kitus. Ir tai tęsis amžinai, kol kovosime tik su mūsų elgesio pasekmėmis, o ne tikrosiomis priežastimis.

Kas verčia mus elgtis taip skirtingai? Kodėl į tuos pačius dalykus žvelgiame taip skirtingai? Kas daro didžiausią įtaką mūsų sprendimams. Pirmasis žingsnis ieškant atsakymų į šiuos klausimus yra bandymas suprasti ir pažinti pasaulius kuriuose mes gyvename.

O, mes gyvename dviejose labai skirtinguose kultūrose. Kaip tuos pačius dalykus suvokia moterys ir vyrai. Kodėl svarbu tai žinoti? Kaip šie skirtumai įtakoja mūsų bendravimą? Sužinosite, kaip į tuos pačius dalykus žvelgia moterys ir vyrai. Skirtumai jus tikrai nustebins.

Kodėl vyrai vengia rimtų santykių, nenori įsipareigoti ir bijo vesti?

Kodėl vyrai vengia rimtų santykių, nenori įsipareigoti ir bijo vesti?

Kaip vyrai suvokia rimtus santykius? Kodėl vengia rimtų santykių? Kas vyrus atgraso nuo ilgalaikių santykių? Ir priešingai, kodėl vyrai bijodami ilgalaikių santykių, visgi ryžtasi įsipareigoti, vesti ir kurti šeimą. Jūs sužinosite ko vyrai nori santykiuose ir santuokoje. Kodėl vyrai vengia rimtų pokalbių, nenoriu kalbėtis apie santykius? Jūs taip pat sužinosite, kaip padėti vyrui įveikti atvirų pokalbių baimę.

Kodėl vyrai nesupranta jūsų jausmų?

Kodėl vyrai nesupranta jūsų jausmų. Video kursas Kaip suprasti vyrus

Emocijų ir jausmų tema yra itin skausminga. Moterims atrodo, kad vyrai nejaučia ir jiems visiškai nerūpi jausmai. Tiesa yra truputi kitokia. Vyrai jaučia, jiems svarbūs jausmai ir emocijos. Bet, yra objektyvios priežastys, kodėl vyrai nerodo savo jausmų ir emocijų.

Šioje dalyje sužinosite, kaip vyrai suvokia jausmus, kodėl neskiria jiems tiek daug dėmesio, kodėl vyrai nesupranta jūsų jausmų. Jūs sužinosite, kaip padėti vyrui geriau pažinti ir suprasti jūsų jausmus.

Vyrų psicologija ir elgesys namuose

Viena aktualiausia ir daugiausiai diskusijų sukelianti tema. Kodėl vyrai namie elgiasi taip keistai? Kodėl vyrai nenori išnešti šiukšlių, nenori tvarkyti namų, guli ant sofos, nenori bendrauti, tyli. Kodėl vyrai kitaip suvokia kas yra namų tvarkymas ir rūpinimasis namais?

Didžiausios meilės dūžta prasidėjus bendram gyvenimui. Namie išryškėja patys didžiausi, mūsų kultūriniai skirtumai. Jūs sužinosite, kaip vyrai suvokia namus, kaip žiūri į namų tvarkymą, poilsį, šeimos narių santykius, problemų sprendimą.

Kaip vyras suvokia save?

Kuo skiriasi vyro ir moters savęs suvokimas? Sužinosite kaip vyras suvokia save ir kuo tai skiriasi nuo moters savęs suvokimo. Ir kaip, šie iš pirmo žvilgsnio teoriniai dalykai, daro įtaką labai kasdieniams mūsų santykiams buityje.

Kaip vyras suvokia pasaulį?

Mūsų sprendimus ir elgesį įtakoja pasaulio suvokimas. Vyro ir moters pasaulio aplinkos skirtumai yra tokie dideli, kad dažnai yra net nepastebimi. Ir tai kas vienai lyčiai atrodo natūralu, kitai gali būti visiškai svetima.

Skirtingas pasaulio ir aplinkos suvokimas verčia mus, net ir pačius paprasčiausius dalykus vertinti labai skirtingai. Jūs sužinosite ne tik kuo vyro pasaulio suvokimas skiriasi nuo moters, bet ir kaip tai įtakoją vyro elgesį santykiuose.

Apie ką galvoja vyrai?

Skamba mistiškai, tik iš pirmo žvilgsnio. Šioje dalyje jūs sužinosite apie vieno tyrimo rezultatus. Tyrimo metu buvo siekiama išsiaiškinti, kas iš tiesu svarbu vyrams ir moterims. Rezultatai jus nustebins, bet padės geriau suprasti kas iš tiesu dedasi vyro galvoje.

Kodėl vyras niekada netaps geriausia jūsų drauge?

Ilgalaikių poros santykių pagrindas, ne aistringa romantinė meilė, bet lėta ir kasdienišką dviejų žmonių draugystė. Tai nebūtų didelę problema, jeigu mūsų požiūriai į tai kas yra draugystė nebūtų tokie skirtingi. Jūs sužinosite, kuo skiriasi vyrų ir moterų požiūrių skirtumas į draugystę ir kaip šie skirtumai įtakoja kasdienį poros gyvenimą.

Kodėl vyrai yra nepasiruošę santykiams?

Tiesa labai paprasta. Vyrai yra nepasiruošę santykiams. Šioje dalyje sužinosite kodėl vyrai nepasiruošę, kuo skiriasi vyro ir moters pasiruošimo lygiai. Kodėl moterys yra geriau pasiruošusios santykiams ir kas atsitinka porai pradėjus gyventi kartu. Su kokiomis problemomis susiduria poros dėl skirtingų pasiruošimo lygių.

Kodėl vyrai nesupranta ką jiems sakote?

Kiekviena moteris yra susidūrusi su vyro negebėjimu suprasti ką ji nori pasakyti. Lyg ir viską padarote teisingai, pasakote aiškiai, bet vyras jūsų nesupranta. Jūs sužinosite, kodėl vyrai nesupranta, kas jiems trukdo jus suprasti ir svarbiausia – kaip kalbėti, kad vyras jus suprastų?

Iškilus klausimams
paskambinkite: 8 614 71 922
parašykite: [email protected]