Tai ką norėjote sužinoti apie vyrus, bet nedrįsote paklausti.

Seminaras moterims norinčioms dar geriau suprasti vyrus. 3-jų dalių seminaras apie vyrų psichologiją, vyrų kalbą ir vyrų santykius su moterimis.

Ar nors kartą klausėte savęs:

• Kodėl jis taip keistai elgiasi?
• Ką jis norėjo tuo pasakyti?
• Ką jis iš tiesu galvoja?
• Kodėl jis tyli?
• Ką jis iš tiesu jaučia?

Ar teko atsidurti situacijoje, kai bendraujant su vyrais atrodo viską atlikote teisingai, įdėjote daug pastangų, viską suprantamai ir aiškiai pasakėte ir vis tiek viskas išėjo ne taip kaip tikėjotės?

Ar nors kartą kilo klausimai:

• Ką aš darau ne taip?
• Kokias klaidas darau?
• Kodėl man nepavyksta?
• Kodėl jis nesupranta ką jaučiu, ką noriu jam pasakyti?


Kodėl viskas ką jūs darote yra gerai?
Ar nustebtumėte jei sužinotumėte, kad jūs nuostabiai bendraujate su vyrais ir
viską darote teisingai.

Jūs, iš tiesu viską darote teisingai, bet jūsų bendravimas puikiai tinka moterų pasaulyje. Bet tai visiškai, neveikia vyrų pasaulyje. Todėl dažnai mes ir nesusikalbame, ir nesuprantame vieni kitų.

Ką sužinosite seminaro metu?

Seminaro „Kaip suprasti vyrus?“ tikslas suteikti jums galimybę į pasaulį pažvelgti vyrų akimis. Sužinoti iš „vidaus“ kaip vyrai mąsto, ko nori, apie ką svajoja, ko bijo, ko nesupranta, ko vengia ir ko siekia.
Seminaro tikslas papasakoti apie tikrą vyro gyvenimą.

Seminaro struktūra ir temos.

Kaip viskas vyks seminaro metu?

Seminaras sudarytas iš dviejų dalių, pirma teorinė dalis (temos išvardintos žemiau), antra dalis atsakymai į jūsų klausimus.

Kaip suprasti vyrus?

Pirmojo dalyje sužinosite, kodėl vyrai ir moterys yra tokie skirtingi, kodėl vyrai skiriasi nuo moterų, ką reiškia būti vyrų, su kokiais iššūkiais susiduria vyrai.
Kodėl vyrai tokie? Pirmos dalies tikslas atsakyti į klausimą „kodėl“. Kodėl vyrai skiriasi nuo moterų? Per daug iečių sulaužyta bandant pakeisti vyrus. Sužinosite kodėl vyrai yra tokie kokie yra. Yra dalykų su kuriais mes gimstame ir net patys negalime jų pakeisti.

• Kodėl vyrai skiriasi nuo moterų?
• Kodėl vyrai kitaip suvokia pasaulį ir mažiau dėmesio skiria emocijoms bei jausmams. Kodėl vyrai nemėgsta kalbėtis apie santykius?
• Kodėl vyrai bijo atsiverti ir daug kalbėti apie savo išgyvenimus?
• Kodėl vyrai nemėgsta prašyti pagalbos ir visada patys ieško atsakymo?

Suprasdamos vyru poelgių priežastis, galėsite ramiau reaguoti į daugelį „nesuprantamų“ vyriškų poelgių. Jums nebereikės galvoti, kad tik jūsų vyras toks, o kiti tobulesni ar geresni.

Mums reikia susikalbėti

Antra dalis skirta vyrų mąstymui ir vyrų kalbai. Vyrai mąsto ir bendrauja kitaip nei moterys. Šioje dalyje sužinosite apie vyrų mąstymo ir kalbos ypatumus. Sužinosite, kaip bendrauti su vyrais. Kaip kalbėti tikra vyrų kalba. Ir sužinosite atsakymą į klausimą kodėl frazė „Brangusis, mums reikia pasikalbėti.“ sukelia tiek baimės vyrui.

Kodėl iškilusias poros problemas vyrai sprendžia kitaip. Kodėl ilgi pokalbiai vyrams neatrodo labai naudingi. Kaip vyrai norėtų spręsti iškilusias problemas? Sužinosite kaip vyrai sprendžia problemas ir kodėl vyrų sprendimo būdai skiriasi nuo moteriškų.

Ko vyrai nesupranta? Yra dalykų kurių vyrai nesupranta. Jie bando, stengiasi, bet jiems nepavyksta. Tai kas moterims akivaizdu, vyrams nesuprantama. Jūs sužinosite ko vyrai, nesupranta, kodėl nesupranta ir kodėl neprisipažįsta.

Kuo ypatinga vyrų kalba? Vyrai turi savo kalbą ir ji skiriasi nuo moterų kalbos. Jūs sužinosite, kaip vyrai bendrauja, kuo vyrų kalba skiriasi nuo moterų, kuo ji ypatinga, ir ką jūs turite žinoti norėdamos susikalbėti su vyrais. Sužinosite, kaip bendrauti, kad vyras jus suprastu?

Tai, kaip ten su jausmais, meile, įsipareigojimais, santuoka ir šeima?

Trečia dalis skirta jausmams, meilei, santuokai ir šeimai. Kaip vyrai renkasi, kaip žiūri į dviejų žmonių santykius ir šeimą. Kas daro vyrams didžiausią įtaką ir kodėl. Apie kokius santykius vyrai svajoja. Kokios moterys patinka vyrams ir kokias moteris vyrai nori vesti?
Kodėl vyrai nenori įsipareigoti? Kodėl vengia rimtų santykių, atidėlioja vedybas ir nori visada būti laisvi. Ir kodėl bijodami santuokos tuokiasi, norėdami būti laisvi įsipareigoja, bijodami tėvystės iš tikrųjų jos laukia.

Kodėl taip skirtingai suprantame žodžius „mes puikiai sutariame“? Apie skirtingus požiūrius į santykių kokybę ir santykių kūrimą.

Su kokiais iššūkiais vyrai susiduria santuokoje. Dažnai klaidingai manoma, kad vyrams šeima nerūpi. Tai mitas. Vyrams rūpi šeima, geri tarpusavio santykiai, meilė, artumas ir geras tarpusavio ryšys. Tik vyrai nelinkę apie tai garsiai kalbėti. Vyrai kitaip siekia šių dalykų. Sužinosite, kaip vyrai mąsto apie santykius, kaip juos suvokia, ko tikisi ir ko nesupranta.

Kodėl verta registruotis dabar?
• Šiandien trijų dalių seminaro kaina 65 eur. Spalio 16 d. kaina 100 eur.
• Jūs niekuo nerizikuojate. Seminare taikoma 100% pinigų grąžinimo garantiją. Jeigu po pirmo seminaro suprasite, kad tai ne jums, visi jūsų sumokėti pinigai bus sugrąžinti.

Apie lektorių

Saulius GarbenčiusSaulius Garbenčius

Saulius Garbenčius. Paskaitų Klubo įkūrėjas ir vadovas.

„Kartą paklausiau savęs, ką aš žinau apie save – apie vyrą. Ką žinau apie savo prigimtį, jausmus, mąstymą, santykius su moterimis.

Seminare noriu papasakoti ir atskleisti tikrą, vidinį vyro gyvenimą. Ne siūlyti stebuklingus patarimus, bet papasakoti kaip viskas yra realybėje.

Seminaras Kaip suprasti vyrus? skirtas moterims norinčiomis pažinti tą kitą, vyrišką pasaulį. O, mano kaip lektoriaus tikslas papasakoti tiesą apie tai, kaip vyrai gyvena iš tikrųjų.“

Iškilus klausimams
paskambinkite 8 614 71 922
parašykite klausti@paskaituklubas.lt

Pinigų grąžinimo garantija

Jūs nieko nerizikuojate. Savo seminarams taikau 100% pinigų grąžinimo garantiją. Jeigu po pirmo seminaro suprasite, kad tai ne jums, sugrąžinsiu visus jūsų sumokėtus pinigus.

Kur ir kada vyks seminaras?

Seminarai vyks
spalio 16, 23, 30 d.
Vilniuje, Rotundo g. 1, viešbutyje Ratonda Centrum Hotel
Renginių pradžia 18,30. Seminaro trukmė ~ 2,5 val.

Kontaktai pasiteirauti
Tel. nr.: 8 614 71922
klausti@paskaituklubas.lt